Paslaugos

Microblading/6D​​

Tai pusiau ilgalaikė mikropigmentacijos procedūra, atliekama nenaudojant aparato. Pieštukiniu įrankiu, organinės kilmės pigmentas įvedamas į odą, nepažeidžiant dermos. Microblading įrankį sudaro sterilios vienkartinės adatėlės, tris kartus plonesnės už naudojamas aparatinėje mikropigmentacijoje. Tokiu būdu, gaunamas itin natūraliai atrodančių, plonų plaukelių efektas, kuris dažnai vadinamas 6D. Microblading antakių formavimo metodas yra idealus pasirinkimas kiekvienai, svajojančiai apie tobulus antakius, tačiau nesiryžtančiai pasidaryti ilgalaikį permanentinį antakių makiažą. Šiuo būdu suformuoti antakiai išliks iki 1-1,5 metų, priklausomai nuo odos tipo ir gyvenimo įpročių.

Apie Microblading/ 6D antakiai atlikimo technika
Ombre antakiai/ trumpai apie šią antakiu korekcijos technika

Microshading Ombre technika

Ombre technika – naujovė permanentinio makiažo srityje. Manualiniu būdu pikselių technika odos paviršiuje atliekamas pusiau ilgalaikis antakių makiažas. Šešėliuojama odos paviršiuje kuriant labai natūraliai atrodančių, tarsi šešėliais paryškintų antakių efektą. Atliekant Ombre techniką antakiai yra šešėliuojami skirtingo intensyvumo spalva – antakio priekinės dalies ir viršūnėlės pigmento atspalvis švelnesnis, kol tuo tarpu, artėjant link antakio pabaigos, pigmento intensyvumas laipsniškai didėja. Šią šešėliavimo procedūrą rekomenduojama rinktis siekiantiems tvarkingų, natūraliai atrodančių, šiek tiek šešėliais paryškintų antakių efekto. Ombre šešėliavimo technika tinkama visiems odos tipams. Priklausomai nuo odos tipo ir gyvenimo įpročių, Ombre odoje išlieka iki 1-1,5m.

Microshading / Šešėliavimas

Manualiniu būdu atliekamas pusiau ilgalaikių šiek tiek paryškintų antakių efektas. Šią procedūrą pasirenka klientės, turinčios nelygius, siaurus, nebeataugančius antakius, kuriuos ši technika puikiai paryškina ir sukuria pilnumo efektą.  Šešėliavimas dažnai yra derinamas su kitomis technikomis – mikrobladingu (antakiai plaukeliais) ir Feathering (natūralių antakių papildymas plaukeliais). Pastaruoju būdu yra sukuriame dimensija pigmentu dažytiems antakiams. Šešėliavimo technika tinkama visiems odos tipams ir išlieka, priklausomai nuo odos tipo iki 1 metų.

Ilgalaikis antakiu seseliavimas/ apie šia microshading technika
Antakiu permanentinis/trumpai apie combo- 6D microblading ir microshading seseliavimo techniką
COMBO technika

COMBO yra patobulinta pusiau ilgalaikės antakių mikropigmentacijos technika, kurios pagalba yra kuriami natūraliai atrodantys, šiek tiek paryškinti antakiai. Naudojant šią techniką antakių tankis yra papildomas natūraliai atrodančiais plaukeliais, o forma paryškinama subtiliu šešėliavimu.

Ši technika yra dažniau taikoma sausos ir normalios odos turėtojoms. Pigmentas odoje išlieka iki 1 metų ir ilgiau. Riebios odos savininkėms yra rekomenduojama rinktis tušavimo ir šešėliavimo technikas.

Procedūra Kaina
Microblading/6D
90 Eur
Microshading ,Ombre
90 Eur
Microshading šešėliavimas
90 Eur
Pilnas antakių tušavimas
90 Eur
Microblading + šėšeliavimas/COMBO
100 Eur
Mickroblading + šešėliavimas + ombre
120 Eur
Antakių korekcija po 1-3 mėnesių
30 Eur
Kito meistro kurtų antakių korekcija
Pilna kaina
Nekokybiško darbo taisymas/perdarymas po kito meistro
150 Eur
Close Menu