Permanentinis makiažas- priežiūra po procedūros

Permanentinis makiažas- priežiūra po procedūros

Gijimas po mikropigmentacijos procedūros paprastai nesukelia didelio diskomforto. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad antakių ar lūpų korekcijos metu oda yra pažeidžiama specialiomis adatėlėmis įvedant pigmentą į viršutinį veido odos sluoksnį.

Po mikropigmentacijos procedūros laukia labai svarbus – gijimo etapas. Nuo to kaip klientas sugebės pasirūinti savo antakiais šiuo 3-4 svaičių periodu, tiesiogiai priklausys galutinis permanentinio makiažo rezultatas.

Odos priežiūra po procedūros:

  • pirmą dieną po procedūros neliesti rankomis pažeistos zonos;
  • 2 savaites nešlapinti pažeistos zonos;
  • 2 savaites po procedūros, o geriausia, visą gijimo laikotarpį, ant pažeistos zonos netepti kosmetinių priemonių bei kremų;
  • po mikropigmentacijos procedūros 2 savaites patartina vengti stiprių, cheminių prausiklių ir veido kaukių;
  • 2 savaites po procedūros negalima atlikti veido valymo procedūros;
  • 2 savaites vengti tiesioginių saulės spindulių. Saulės vonių procedūros ir apsilankymai soliariume galimi tik po 2-3 savaičių;
  • 1-2 savaites nesilankyti sporto klube, pirtyse, saunose, baseinuose, nesimaudyti ežere;
  • 2 savaites po procedūros nedažyti plaukelių cheminiu būdu, jei procedūra buvo atlikta antakių zonoje;
  • jei permanentinis makiažas atliekamas lūpoms, procedūros dieną pradėkite herpes profilaktiką ( 1 tabletė 4 kartus dienoje) ir tęskite ją 3-5 dienas nepriklausomai nuo to, ar pasitžreiškė herpeso simptomai*

3 dienos-jei herpesas nepasireiškė, 5 ir daugiau dienų jei herpeso simptomai prasidėjo.

Priklausomai nuo individualių odos savybių, po 4-6 dienų pažeistoje zonoje ima formuotis šašas, kurio jokiu būdu nederėtų liesti, trinti ar kitokiais būdais pašalinti. Susidaręs šašas turėtų nukristi pats. Priešingu atveju, rizikuojama pašalinti odoje esantį pigmentą.

Tinkamai prižiūrimi antakiai sugyja per 2 savaites, lūpos – per 1 savaitę. Tik odai visiškai sugijus, galima įvertinti jų formą, pigmento spalvą ir ryškumą. Neįmanoma numatyti odos rakcijos į naudojamą pigmentą. Todėl, praėjus 3-4 savaitėms būtina dar kartą apsilankyti permanentinio makiažo meistro kabinete.

Vizito metu meistras įvertis kaip oda pasisavino pigmentą, pakoreguos formą ir paryškins spalvą, atsižvelgdamas į kliento poreikius. Korekcija padeda išgauti sodresnius atspalvius ir geriau užfiksuoti pigmentą odoje. 2 etapais atliktas ilgalaikis makiažas išlieka ilgiau.

Close Menu