Ką būtina žinoti prieš microblading ar microshading procedūrą

Ką būtina žinoti prieš microblading ar microshading procedūrą

Jeigu esate iš tų, kurios neįsivaizduoja dienos be tobulai suformuotų antakių, tuomet labai didelė tikimybė, kad vieną dieną pasibelsite į 6D microblading meistro duris. Sertifikuotas specialistas suformuos Jūsų veidui labiausiai tinkančią antakių formą, atsižvelgdamas į Jūsų poreikius, išrinks spalvą ir antakių storį.

Tačiau prieš pasirodant ilgalaikio makiažo specialisto kabinete patartina laikytis keleto būtinų sąlygų, kurios padės užtikrinti sklandžią procedūros eigą, o tai- tobulus antakius.

Visų pirma, prieš atliekant bet kurią ilgalaikę antakių procedūrą būtina įsitikinti, kad nesate alergiška Nikeliui, ar nuskausminamuosiuose naudojamai veikliajai medžiagai – Lidokainui.

Microblading procedūroje naudojami pigmentai įprastai yra saugūs ir nealergizuojantys, tačiau klientui, linkusiam į alergines reakcijas, patartina apie tai įspėti meistrą, kuris konsultacijos metu atliks alergijos testą naudojamiems pigmentams.

Procedūros atlikimo dieną nepatartina gerti kavos, kitų kofeino turinčių gėrimų bei žalios ir juodos arbatos, vartoti alkoholio bei kraują skystinančių vaistų. Taip pat, patariame vengti tonizuojančių, kraują skystinančių ir spaudimą keliančių preparatų, tokių kaip: Aspirinas, Niacinas, vitaminas E ir C bei Ibuprofenas.

Moterims patariama vengti microblading procedūros menstruacijų metu. Dėl padidėjusio jautrumo bei suaktyvėjusių organizmo gynybinių funkcijų pigmento įsisavinimas yra apsunkinamas. Dėl šios priežasties meistrui gali nepavykti išgauti norimos spalvos ir ryškumo antakių.

Dar keletas dalykų, kuriuos verta žinoti prieš microblading, ar microshading procedūrą:

Jeigu dažote antakius cheminiais dažnais, patariame nusidažykite juos dar prieš procedūrą. Cheminiais dažais antakius galėsite dažyti tik odai visiškai sugijus, t.y. po 4-5 savaičių;

  • Nesilepinkite saulės voniomis ir nesilankykite soliariume mažiausiai 3 dienas prieš microblading/microshading procedūrą;
  • Venkite depiliacijos vašku ar cukrumi antakių srityje bent 2-3 dienas prieš procedūrą;
  • Venkite stiprių, cheminių procedūrų, tokių kaip cheminiai pilingai, dermabrazija, mezoterapija ar kitos odos atsinaujinimą skatinčios procedūros, kurios padidina odos jautrumą ir skatina jos atsinaujinimą 1-2 savaites prieš microblading/microshading procedūrą;
  • Susitvarkykite/išsitrinkite plaukus prieš procedūrą, kadangi po jos turėsite vengti kontakto su vandeniu 7 dienas ir trinkti plaukus ypač atsargiai;
Close Menu